| andraaa12 a întrebat:

Stiti cine este actualul iubot al lui selena gomez?

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

Momentan nu are iubit dupa despartirea cu cel din twilight care se zice ca ar fi inselat-osad

8 răspunsuri:
| andraaa12 explică:

Scuze... iubit

| juniper a răspuns:

Acuma toata lumea trece la Selena? Adio Miley happy

| andraaa12 explică:

Bre, da mie imi trebuie raspunsul la intrebarea mea, nu aberatii

| Viuvi a răspuns:

Nu cred ca mai are prieten, dupa despartirea de Taylor Lautnerwinking

| Silvia a răspuns:

Cica a fost cu Nick Jonas...si ultima data era cu actorul din Twilight, Taylor Lautner.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uni sp ca e Nick Jonas alti spun ca nu mai are iubit straight face
Numai ea stie cine e happy

| Giuly_3112 a răspuns:

Acuma nu mai are iubit... a fost cu Nick jonas numa ca s-a despartit de ea ca ii pleacea de Miley Cyrus dupa aia o fost cu Taylor Lautner numa ca si de ala s-a despartit ca a zis ca o inseala straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagaias pl in gura