| LiGhT015 a întrebat:

Ce filme stiti cu Selena Gomez?

6 răspunsuri:
| mamarutza12 a răspuns:

Monte carlo(apare anul asta la cinema)
the wizards of waverly place-the movie
another cinderella story

| winter a răspuns:

L ramona and beezus

| cadilica a răspuns:

Sunt destul de multe dar unul din cele mai interesante este Monte carlo unde mai joaca si leighton meester (din Gossip girl) si e nou din vara aceasta altul este Princess protection program si Ramona and Beezus Thirteen Reasons Why funda?

| LiGhT015 explică:

Avem in vedere doar de filme ci nu seriale

| Kamelia69 a răspuns:

1.The Muppets (2011) (in productie)...
2.Monte Carlo (2011)... Grace
3.Ramona and Beezus - Ramona si Beezus (2010)... Beezus Quimby
4.Arthur et la guerre des deux mondes (2010)... Selenia (voce)
5.Arthur et la vengeance de Maltazard - Arthur şi răzbunarea lui Maltazard (2009)... Selenia (voce)
6. Wizards of Waverly Place: The Movie - O familie de magicieni (2009)... Alex Russo
7.Princess Protection Program (2009)... Carter
8.Barney: Top 20 Countdown (2009)... Gianna
9.http://www.cinemarx.ro/......49337.html
10.Horton Hears a Who! - Horton (2008)... Helga
11.The Suite Life on Deck (Serial TV) (2008)... Alex Russo
12.Arwin! (Serial TV) (2007)... Alexa
13. Wizards of Waverly Place (Serial TV) (2007)... Alex Russo
14. What's Stevie Thinking? (2007)... Stevie Sanchez
15.Brain Zapped (2006)... Emily Grace Garcia
16.Hannah Montana (Serial TV) (2006)... Mikayla
17. Walker, Texas Ranger: Trial by Fire (2005)... Julie
18.The Suite Life of Zack and Cody - Viata de 5 stele a lui Zack si Cody (Serial TV) (2005)... Gwen
19.Spy Kids 3-D: Game Over - Spy Kids 3-D: Sfarsitul jocului (2003)... Waterpark Girl
20.Barney & Friends (Serial TV) (1992)... Gianna
Funda?

| mars_1868 a răspuns:

Magicieni din Warly Place