| NightBird a întrebat:

Stiti niste carti de groaza in afara de "Goosebumps"? Si sa nu fie foarte scumpe. Cele mai bune primesc

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

Familia Puhoi de colin thomson ( o familie de vrajitori foarte ciudati ceva gen FAMILIA ADAMS)este foarte interesanta, amunzanta si uneori infricosatoare.Si e doar 10 lei...are mai multe volume! ( si apropo colectia GOOSEBUMPS e super tare...banuiesc ca si STRAZILE GROAZEI e faina pentru ca e scrisa de acelasi autor)SUCCES!

4 răspunsuri:
| Izma a răspuns:

Drag me to hellhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drag me to hell e film nu este carte

| varnacas a răspuns:

Nu stiu