| VittorioV a întrebat:

Care sunt cele mai terifiante carti pe care le-ati citit, care sa nu te lase sa adormi noaptea? Dar cele mai de groaza din seria Goosebumps?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Stephen King, asta cauţi tu laughing
E "tatăl" genului horror. Dacă nu mă crezi citeşte Shining, o să ai ceva coşmaruri laughing
Numai bine! happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cartea de chimie anorganica. Nu-i vorba ca nici pe cea organica n-am inteles-o bine. Dar asta mi-a creat cosmaruri groaznice.

| Aberdeen a răspuns:

Sincer, singura serie mai terifianta pe care am apucat sa o citesc este "Vraciul" de Joseph Delaney, desi nu te-as contrazice ca exista carti si mai si laughing
Oricum, e o carte frumoasa, si interesanta!