| gigik_9109 a întrebat:

Sunt in clasa a-8-a, sunt din Ploiesti si ma gandesc sa intru la liceul I.L.Caragiale media...in jur de 9.adica am avut si 9.36 si 9.05...Credeti ca am vreo` sansa sa intru in liceul dorit?

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Ai sanse.Dar in acelasi timp nu ai! Din cate stiu in caragiale locurile se ocupa cu mult inainte de obtiuni si toate cele se ocupa cu multi dinero! De ce neaparat Caragiale? Si in LMV stiu ca e aceeasi chestie nu neaparat zic asta pentru ca eu sunt in pedagogic, dar asta stiu despre liceele astea.Mai gandeste'te! si sincer un loc in I.L.C e destul de costisitor, dar daca ai cash! ai mari sanse!

Nu am vrut sa jignesc niciun liceu nicio conducere nimic! Doar mi-am expus parereabig grin! Oricum multa bafta!

2 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Eu zic ca ai mediile destul de mari si sansele de a intra la liceu la fel de mari

| lauracraciun a răspuns:

Sunt sanse cu media asta.consider ca este o medie destul de mare insa ai grija cu examenele:*daca ei putin sub 9 sau peste 9 vei intra la sigur.bafta la liceu:*