| CocoCosty2000 a întrebat:

Tu ce ai face daca ai avea un milion de dolari?

6 răspunsuri:
| adrip28 a răspuns:

M-aș duce la o vrajitoare să facă un farmec să indeplineasca dorinţa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar fi mult mai okay daca te-ai gandi cum sa faci un milion de dolari!?!winking big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

I as investi

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Imi deschis o scoala, si o parte donez batranilor.

| Mosotti a răspuns:

Mi-as pastra 200000 sa am la banca, si cu 800 as investi in imobiliare si le-as inchiria sa am un venit sigur toata viata, dat fiind ca, chiria se va indexa cu inflatia, lucr care nu se intampla daca bagi banii in banca unde ai dobanda 0, ca la ora actuala asa sta treaba.

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-as cumpara casa viselor la tara neaparat si nu departe cate o casa la fiecare copil al meu restul banilor as pune in banca pentru a ajunge cit traiesc cheltuieli gospodarie vacante sanatate.(poate nici nu ar ajunge un milion de dolari pentru atitea)