| vns a întrebat:

Un banc...

Răspuns Câştigător
| emma6312 a răspuns:

Intr`o zi la scoala la bula venise inspectia in ora de franceza.Inspectorii se asezasera in spatele lui bula.Profa scrie cateva cuvinte pe tabla si spune:
-Copii cine stie raspunsul?
bula ridica mana si zice:
-Mamaaa ce bulane misto are gagica asta.
Profa:bula nesimtitule pentru azi ai 1
la care bula inspectorilor:baa dupa ce ca nu stiti mai si soptitirolling on the floorfundA?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinuţ şi Alinuţa mergeau pe un pod. Podul s-a rupt şi Alinuţ a căzut şi a murit. Alinuţa a fost mai norocoasă: s-a prins cu ochiu' d-un cui.




- Ce-a păţit surioara ta?
- Şi-a rupt piciorul.
- Vai, ce păcat! Cum s-a întîmplat?
- Am pus pariu care din noi se apleacă mai mult pe fereastră. Şi ea a cîştigat.




- Alinuţa, nu te mai legăna pe picioarele bunicului!
- De ce?
- Păi şi aşa-i mort de o oră!


- Alo, Vladimir?
- Da.
- Îţi aminteşti ce ne-a dat ieri la matematică?
- Cîte un 3.




stiu, stiu, ai zis doar un banc, dar eu sunt darnicalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Arthur a răspuns:

Badea Gheorghe a început să repare acoperişul casei. Partea bună e că a ajuns în vârful casei. Partea proastă e că a început să alunece. Partea bună e că s-a prins de burlanul casei. Partea proastă e că burlanul s-a rupt. Partea bună e că sub el era o căpiţă de fân. Partea proastă e că în căpiţă era o furcă cu ţepii în sus. Partea bună e că nu a căzut pe furcă. Partea proastă e că nici pe căpiţă nu a căzut.

| Floriin a răspuns:

Merge un cioban la alt cioban si il intreba:
-Ma, albu'i culoare?
-Da ma ii culoare!
-Da negru'i culoare?
-Da ma ii culoare!
-No bun...atunci am televizor colorlaughing

| jack993 a răspuns:

Pe vremea comunistilor burlacii care aveau peste 25 de ani erau obligati sa plateasca impozit. Ion Caciula era un burlac impotent si pentru ca era pus sa plateasca impozit s-a hotarat sa scrie o scrisoare lui Ceausescu:"Ma numesc Ion Caciula, om al muncii fara scula. De ce sa platesc tribut, daca eu nu pot sa f**."
Trec cateva saptamani... si primeste omul nostru scrisoare de la Ceausescu: "Domnule Ion Caciula, om al muncii fara scula. Cat ai degete si limba, legea tarii nu se schimba."