| pytykify a întrebat:

Unde ma pot angaja ca distribuitor de pliante daca am doar 14 ani? imi poate spune cineva o angentie sau ceva de genu mersi frumos (btw, am cautat si pe google )

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Sanse mici 1 pentru ca esti f mica [ eu am ceva peste 40] si nu gasesc alta. cine mai distribuie sa si faca reclama ca oricum nu se cumpara pentru ca nu are omul bani asa ca stai si invata si fugi afara dupa ce termini ca aici in Rom nu faci nimic

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Din cate am vazut in intrebarea ta, ai nevoie de niste bani de buzunar.Inteleg ca ai doar 14 ani si ca prea multe nu poti face pentru a obtine bani insa eu vin cu o propunere foarte interesanta si placuta. E vorba de activitatea de reprezentant Avon unde castigi nu numai bani dar si cadouri.Tot ce trebuie sa faci este sa imparti cataloage prietenelor si cunostintelor si sa strangi comenzi.Pentru a afla mai multe despre ce poti castiga, iti sugerez sa accesezi site-ul meu http://avoncariera.1r.ro sau sa ma contactezi la 0743237413, id oana_pintrijel.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca era un peste pe la obor. ara plaseaza si copii.