| AlexaaAle a întrebat:

Unde pot sa pun povesti si sa fie apreciate de lume...imi place mult sa scriu si cred ca a talent,va rog, un site ceva :*.Sau daca are vreo pagina de fb nevoie de admina, dar sa fie destul de cunoscuta pagina asi face cu mare placere parte si povestile mele le-asi posta :X

Răspuns Câştigător
| ღBrunette a răspuns:

Hey!
Eu îţi recomand site-ul: www.wattpad.com. Aici îţi poţi face cont şi îţi poţi posta poveştile tale. Primeşti voturi, comentarii, păreri, cunoşti şi alte persoane şi citeşti şi alte poveşti. Sper să îţi placă. Te pup!

4 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Agonia, atelier literar, Hermeneia, la fel, faceboog sau facenook, nu mai stiu,, Reteaua literara si alte retele de socializare, care nu-mi amintesc cum se numesc. Si TPU. Pui intrebarea si dai textul de citit.De exemplu: ce credeti ca, despre personajul Maricica, etc.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă-ţi place atât de mult să scrii, de ce nu înveţi să scrii şi corect?
Sunt absolut convins că talent. Şi două găleţi de coerenţă.

| AlexaaAle explică (pentru Woodenpints91):

Eu am pus o intrebare. Daca te deranjeaza ca am gresit nu raspunzi...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AlexaaAle):

Nu mă deranjează cu nimic întrebarea ta.

Doar că nu înţeleg cum poţi avea talent la scris dacă tu nu prea ştii să scrii...