| JustAdrian a întrebat:

Unde sa ma angejez?
Am 15 ani. Sunt din Timisoara. Si vreau sa lucrez in vacanta de vara. Voi implini 16 de abia in 23 noiembrie. Sugestii ceva TPU?

5 răspunsuri:
| Deĺααα a răspuns:

Ceauu`.:d pai depinde la ce liceu esti. Prima data spune`mi liceul. Si dupa aia iti zic. big grin sau add,, aceeasi.zapacita '' si vorbim :*

| AnneMarri a răspuns:

chelner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babysitter sau intr-un magazin mic de bratari chesti asa post vacant nu stiu

| bebelusha_3823 a răspuns:

Nu cred ca te va angaja cineva la varsta astathinking am aceiasi varsta ca si tine doar ca fac 16 ani in augusttongue.dar nu cred ca te va angaja cineva chiar si pe timp de vara chiar daca te va angaja cineva se vor purta mai putin frumos cu tine si chiar nu are rost de la anii astia sa incepi sa lucreziwinkingsi asta iti va ocupa tot timpul de distractiewinkingcand toti prt tai sunt la strand sau la tot felul de terase tu trebuie sa mergi la lucru pe calduri infernalewinkingiti spun asta pentru ca am incercat sa lucrez in spania si mai mult de 1 saptamana nu am rezistatlaughingsi iti dau un sfat distreaza.te la maxim si nu cheltuii bani primiti de la parinti pe prostiibatting eyelashescheltuiei cu cap pe lucruri chiar necesare:* bafta dar chiar nu este cazut sa te angajezi traieste.ti adolescenta fa.ti un prieten sa te scoata la suchee heesa economisesti din baniwinking:*

| teo3D a răspuns:

Daca e just 4 fun...e super slujba d chelner, ospatar, babysitter, daca te angajeyi cu mai multi prieteni e super spalator d masini sa impartiti ziare...chestii amuyantebig grin