| anonim_4396 a întrebat:

,,Adolescența mă transformă în ceva mai bun."

Anul acesta, în vară voi împlini 16 ani şi vreau ca în cele 3 luni de vacanță să lucrez ceva. Ceva idei?

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| DonGiani a răspuns:

Ospătar (se câștigă bine) prima dată începi ca picol pentru ca dacă nu ai experienta în domeniu nu intri din prima ospătar. Funda

| anonim_4396 explică (pentru DonGiani):

Se poate ospătar de la 16 ani?

| DonGiani a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineînțeles, part timewinking

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu m-as uita la culegerea de matematica, fizica, etc. Decat sa castig bani pentru cine stie ce consola de jocuri.

| Xaya a răspuns:

Profesoara ne-a spus ca atunci cand vom fi prin a 9-a ne trimite in tabara pe post de animatori si animatoare pentru copiii mici. Mie mi se pare super sa mergi in tabara, sa primesti masa, loc de dormit si pe deasupra te si platesc.