| LoveIsMyDrug a întrebat:

Va fi finala de la Next Top Model by "Bote"laughing in Promenada Mall(Sibiu)? Mie mi se pare cam ciudat...au fost in multe locuri uimitor de frumoase.De ce ar veni in Sibiu?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte si finala la "Burlacul" s`a tinut tot in Sibiu, mi se pare ca acest oras are o anumita importanta pentru bote si de asta l-a ales din nou.

4 răspunsuri:
| Frezzer a răspuns:

Da care i problema ta? Sibiul e un oras f misto. Acolo m-am nascut.E curat si nu e o porcarie ca Bucurestiul ala idiot

| Biia_4696 a răspuns:

Paii ar trebui sa treci prin Sibiiulove struck.E orasul in care locuiesc si e chiar faiinlove struck.Ai multe de vizitat.

| LoveIsMyDrug explică:

Nu ma refeream ca ii urat...by the way sunt din Sibiu laughingrolling on the floor. Sunt doar curioasa de ce a ales fix Sibiul, de ce este asa important pentru Bote."frezzer" nu am nici o problema...a ta care este?

| Biia_4696 a răspuns:

Eu nu am nicio problemalaughing...Dar face biine daca alege Sibiulwinking...De ce nu stiu.