| Deea4ever a întrebat:

happy pentru cine s-a uitat la Next Top Model by BOTE laughing la finala cand a adus toate concurentele nu am vazut-o pe Lucia >>>> Era acolo? FUnda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucia nu era. Cred ca a fost chemata dar pentru ce a facut i s-a facut rusine, sa nu o huiduie lumea cand o sa fie pe podium. De exemplu pe Emma o aplaudau si strigau:,, Hai Emma!'',,, Esti cea mai tare Emma!'' etc...http://www.a1.ro/......50726.html uite aici. Succes sper sa te fi ajutata, funda :o3?

4 răspunsuri:
| AddaMaria a răspuns:

Nu era laughing
Nici eu nu am vazut-o big grin

| LoveMadScience a răspuns:

Nu nici eu nu am vazut-o. Cred ca nu a venit dupa scandalul cu Ema.

| Cayla a răspuns:

Nu a venit.big grin deoarece catalin nu a vrut s`o cheme dupa ce s`a baut cu emmahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i fundita la cineva puppy dog eyes?