| Xonia a întrebat:

Va place filmul"Cealalta fata a Analiei?"
Eu il ador:X
Si melodia de la film:X

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador imi place la nebunie si melodia de la film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un serial super si personajele sun magnifice isi intra bine in rol imi place mult urmaresc fiecare episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie cealalta fata a analiei il ador asta e a treia oara cand il vad si imi place din ce in ce mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un fan uriasi si melodia o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai casto film facut vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si melodia si filmullove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu e filmul meu preferat imi place nu pierd nici un episod.Si melodia e super si se numeste VALERIE MORALES - DOBLE VIDA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super numai ca cu parere de rau nu stiu care e cauza nu-l gasesc online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super telenovela o ador si melodia este si ea ffoarte frumoasa multa admiratie celor care au jucat in acest film si joaca ii ador mai ales pe analia si daniel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa superrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot spune doar atat:e super tare filmul.sh tare mult m-as bucura sa i-l difuze-ze din nou.

| ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ αℓуηα ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ a răspuns:

Si mie imi place :x mai ales finalul dar stie cineva cine canta melodia Nena http://www.youtube.com/watch?v=JlwNjLBNmw0 este din chipul Analiei sau melodia Baila conmigo http://www.youtube.com/watch?v=C4EkV6s0vFY&feature=related?

| niccamaria a răspuns:

Si eu

| alexandra23 a răspuns:

Daaa e super aceasta e reluarea eu l-am mai vazut dar zi-mi si mie cum a fost ieri te rog!

| corinaaa_3589 a răspuns:

Da, si mie imi place foarte mult!:X

| onutzaoana52 a răspuns:

Si mie imi place filmul dar mai degraba este lelenovela

| sandyyy a răspuns:

Stie cineva cum se numeste melodia asta noua cand apare ana si daniel si sufera unul dupa celalalt? ceva in genul ''como olvidarte es amor''...in fine...

| alexa_5172 a răspuns:

Intradevar e super si filmul si melodia:X

| catalyna18 a răspuns:

Si eubig grin eu super filmul.