| sexlove a întrebat:

Va rog cine ma poate ajuta in legatura cu pc. Imi tot apare asta the application failed to initialize properly (oxcoooo135) si nu ma lasa sa intru pe anumite programe. funda

2 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună!
Rezolvarea : http://faketutorials.wordpress.com/......xc0000135/
Baftă!:*

| claudiu13421 a răspuns:

Buna.eu nu-s genu care da direct rezolvarea.eu dau mai mult sfaturi(pe TPU). schimba windows-ul sau sterge anti virusul.si baga ESET(anti virus).ca este bun.si o sa iti dispara problema aia