| swordman a întrebat:

Vara e pe terminate, iar eu nu m facut nimic distractiv, ma aputeti ajuta cu niste propuneri! dau funda

Răspuns Câştigător
| BornToChange a răspuns:

Vara trebuie să profiţi din plin de timpul liber! Profită de ploaie şi fugi cu prietenii prin parc, jucaţi-vă prinsa big grin Sau, ai putea să faci o excursie cu familia prin împrejurimi, descoperă lucruri noi. Mergi în gară şi ia primul tren. Cumpără bomboane şi împarte copiilor pe stradă (nu uita să zâmbeşti şi dacă te întreabă spune că vrei să împarţi un zâmbet). Gândeşte-te la chestii amuzante şi fă o listă cu prieteniiwinking Baftă!

3 răspunsuri:
| pikakatejulia8 a răspuns:

Meri la o piscina cu prietenii si distrativa, sau cumparati un pistol cu apa si udativa intre prietenii, presupun ca esti baiat (daca nu ai iubita) mergi intr-un parc si gasesteti ) rolling on the floor))))) glu.happy da....eu asta am facut vara asta rolling on the floor)))

| Cristinutza234 a răspuns:

Poti sa faci seara un foc de tabara cu prietenii tai, o balaceala in piscina, o paparuda. E vara ce pnm poti sa faci orice! :d

| Ritsuko a răspuns:

Vara poti face orice :te plimbi cu prietenii prin parc, mergi la piscina si acolo o balaceala, un volei; un fotbal; ORICE.