| mariamarybu a întrebat:

Voi ce program zilnic aveti?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Program:trezit in jur de 6-7, mancat, stat la pc, invatat, plecat la scoala, plictisit la ore, venit de la scoal, mancat, pc, dormit

| NewSummer2013 a răspuns:

1- ma trezesc de dimineata (pe la vreo 6-7)
2-ma duc la toaleta
3-ma spal pe fata (evident si pe dinti )
4-ma imbrac
5-imi fac parul
6-plec la scoala (stau la scoala pana pe la veo 2-3 dupa-masa)
5-ma intorc acasa (pe drum mai vb cu cate vreo prietena sau merg singura, mi-e indiferentwinking )
6-ajung acasa
7-ma pun sa mananc (ca-s rupta de foame)
8-ma duc iar la toaleta
9-dau drumu la muzica la max (cam vreo doua ore cam asa)
10- dupa ce ma plicti de ascultat muzica si de dansat deschid pc-ul( sa vad ce mai e nou pe siteuri-le pe care am cont )
11-inchid calculatorul
12-imi curat unghiile (la scoala e ff murdar si unghiile trebuiesc curatate zilnik ca sa arate ingrijit love struck )
13-ma apuc de teme (care dureaza vreo 2-3 ore)
14-dupa ce inchei temele fac un dus, ma perii si ma uit la STATE sau la tot felul de alte emisiuni bazate pe realitate care te bine dispunwinking sau la un film, ceva...nu conteazwinking
15-dupa ce se termina emisiunea ma culc

...si urmeaza a doua zi...

care este la fel, doar daca nu am si "ore" (de mate) in ziua respectiva.
atunci programul se schimba in felul urmator: dupa ce imi curat unghiile, plec la ore, iar cand ma intorc ma apuc de restul temelor si se reia tongue

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Luni-vineri trezire la 9 invatat scris apoi la 12 mananc ma spal plec la scoala seara la 7 vin mananc scriu stau la pc ma culcpe la 11-12 uneori 10depinde oboseala si tot asa pana vineri, Vinerii seara pc cat vreau sambata ies in oras lenevesc ma odihnesc duminica fac lectii si ies afara si apoi dela capat. Tu?

| diana0983 a răspuns:

Pfff...Ma trezesc dimineata ma imbrac ma spal pe fata pe dinti etc...Ma duc la scoala 8-14 dupa accea ma duc repede acasa mananc imi fac geanta de handball ma duc la handball de la 15-17jum handball dup dus pe la vreo 6 ajung acasa TEME! invatat se face vreo 8 jum 9, mananc si daca mai stau vreo ora la comp DACA si dup somn si reau totul de la inceput. Voi!happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trezit, liceu, plictiseala, prieteni, acasa.