| MiyakoSaki a întrebat:

Voi sunteti sceptici? Eu unul nu.De ce sunteti si de ce nu sunteti?

Răspuns Câştigător
| Coconut a răspuns:

Nu sunt sceptica si nu imi plac oamenii sceptici. Nu usnt pentru ca nu imi place sa traiesc cu teama a tot ce mza inconjoara, sa nu am incredere in nimic. Hai sa spunem ca uneori sunt puitn cam prea increzatoare in oameni si in lucrurile din jurul meu, si uneori ma intorc. Deci este si scepticismul bun uneori. Dar ca concluzie, nu. Nu sunt sceptica.happy