| Aliceee98 a întrebat:

Vreau cateva jocuri pe care le pot face prietenilor pe foaie si nu am idei...ma puteti ajuta? Sau imi puteti da un site de unde sa le iau?love struck
Cel mai bun raspuns funda:*

p.s:Scuzati categoriabig grin

3 răspunsuri:
| vicaML a răspuns:

Mina. Faci mina ta pe hirtie scrie haotic pe ea cifre de la 1 la 36, prietenul asemenea apoi schimbati foile si va spuneti unor altora sa caute cite o cifra in timp ce unul cauta tu faci pe hirtie betisoare pina ce a gasit cifra apoi o incercuieste la sfirsit cine are mai multe betisoare pierde