| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa downloadez Yahoo Messenger 10 fara virusi, se poate? Un blog, va rog!

Răspuns Câştigător
| Bogdy_1912 a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com :)

7 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Ai incercat pe yahoo.com? raised eyebrows Ma scuzi, dar unele intrebari sunt chiar stupide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silviu...am incercat, dar, spre "stupizimea" ta, eu am un antivirus performant si nu pot sa-l downloadez fara sa-mi virusez pc-ul...de ce crezi ca as mai pune intrebari, daca nu am incercat deja? Chiar ai dreptate, dar sunt si raspunsuri stupide!

| andreealuiza_5102 a răspuns:

@silviu : acum e numai mess 11.
10 nu il mai gasesti pe yahoo.com raised eyebrows

| JaJe a răspuns:

@TwilightTitanicGirl nu ai auzit de falsuri adevarate? (adica iti spune ca e virus cand de fapt nu e?) Uimestema ce antivirus ai. daca-i AVG sau AVIRA e clar care-i situatia.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/
Vad ca scrie YM 10, 11 e inca in beta.
Si daca un antivirus face faze la yahoo messenger (ma refer la download) te sfatuiesc sa il schimbi ca nu e prea bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

JaJe, nu e nici avg si nici avira! raised eyebrows