| XatomisX a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un xbox 360 250gb slim si am gasit la eMAG cu 1000 lei destul de ieftin intrebarea mea este daca merita sa cumpar si kinect?

3 răspunsuri:
| vladramses a răspuns:

Eu am.dar e ceva ciudat ca, costa doar atata! da merita sa cumperi si kinect! dar depinde si la ce pret! daca vrei doar xbox, fara kinect, poti sa iti cumperi si play station! fundabig grin?

| XatomisX explică (pentru vladramses):

Da de ce zici ca e ciudat? ca este la altex nu eMAG am gresit :)) e 1000 lei slim 250gb fara joc fara nimic la eMAG este 1200 dar iti da si joc XBOX 360 SLIM este cel mai nou xbox? sau care e cel mai nou? acesta este http://www.altex.ro/consola-microsoft-xbox360-new-slim-system-250-gb-hdd ajuta-ma te rog ca nu ma pricep iti dau funda dar sa imi zici care e ultimul model

| dmrtr a răspuns (pentru XatomisX):

Salut!
cel mai nou este cel slim tongue cel care l-ai mentionat!
si nu este 1000 lei este 1049, 90lei laughing