| asdfghjklloveyou a întrebat:

Vreau sa ma mut pe Cosmote, dar sunt prima data in aceasta retea si nu stiu cum se procedeaza. Am cautat pe site-ul lor si m-ar interesa cartela VIBE si, mai exact, extraoptiunea 2000 VIBE, dar spune sa reincarc cu minim 4 euro. Bun, la inceput reincarc cu 4 euro si apoi activez extraoptiunea? Sau cum? Va rog ajutati-ma, nu ma pricep! FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
| Buza021 a răspuns:

Cumperi cartela si ca in orice retea iti activezi singur extraoptiunea. Bafta!