| pitiqq a întrebat:

Vreau sa ma tundd~thinking da nu stiu cum punk din astea la >modaa: care le au si altee fetelove struck Ideii? Fundita dar datim si niste pozee va rog love struckxx

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Punk-ul nu e la moda. Ca sa iti faci un hair style punk nu trebuie sa iti pese de ce cred restul oamenilor. Daca vrei o freza punk, fat creasta si tunde-te cheala pe margini. Asta e o freza punk.

2 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/images daca nu merge cauta p google tunsori 2011 si o sa iti dea imagini :p sper ca te-am ajutat

| pitiqq explică:

Nu merge`laughing Altee ideei` smug? dau fundita`love struck