| bunicisibuni a întrebat:

Vreau si eu aplicati pentru telefonul meu(android 4.2.1) nu jocuri ci aplicatii.

1 răspuns:
| Everestcompany a răspuns:

Iti recomand sa iti descarci pe calculator soft-ul Mobogenie(un fel de Google Play, cu multe aplicatii si jocuri, dar fara aplicarii si jocuri romanesti asa cum gasesti in Google Play), si, dupa ce descarci aplicatiile/ jocurile pe calculator, le pui pe telefon prin intermediul unui cablu de date, dupa care, le instalezi.