| anaisu a întrebat:

Vreau si eu descrieri de poze la hi5. cele mai multe si frumoase funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! love struck

"Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nů´tsi fåce griji oh go on ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal .love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . love struck happy Dar . smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . hee hee"

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´love struck . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! smug :* ´.

If you hold my ` hand ! love struck ´˚ . I will` take you away ! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tzine la nesfarshit, nici fericirea, nici Suferintza… incearca totusi sa Zambestimereu... deshi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost ! ...happy"

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelegeoh go on"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. day dreaming"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi ."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi ."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...sad

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat love struck ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt love struck ! day dreaming"

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!winking"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa`love struck .` o0 facE ca Si o0` feLina!love struck

? || MäDü` nU uiTa . sh iarTa greUhappy ... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!tongue? =x ?"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sA Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT incredereA` !"

vreau s planG pentru`. n0i sa imi cer iertare` oh go on`.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are.oh go on`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt ...Dar nu-i nimic...oh go on. || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!winking

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEatongue"

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA`happy .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii`love struck .PenTruu` cA o0` faceti bine`love struck . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O love struck Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare happy Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`.day dreaming!"

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`!love struck"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa?love struck Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!love struck

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa!love struck Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!love struck

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr !love struck tOtul e show.`!love struck Sii baietii vOOr din nOu`!love struck

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU miewinking.ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGiwinking!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!sad

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraalaughing.imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza !love struck"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!love struck

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!batting eyelashes"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!love struck"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. happy

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.batting eyelashesHai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

5 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Be smart. Be clever. Put me in your heart 4ever!

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea, clipa cand eu te am pierdut, ziua cand te am cunoscut.

Iam de mana sa facem o plimbare, sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate..."

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.

Dau rime coerente, Te ard la sentiment, Tsi se pare un miraj, Fac ce fac si te scot din peisaj

Doua inimi, doar un foc:X

2.Nu uita ca toti traim sub acelasi cer!

3.Nu te uita in trecut cand iti formezi viitorul

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare!

2.Asta-s eu si n-ai ce face, mami alta nu mai face
Ea nu are aripi, Are doar vise cce*o inalta, sus sussss de tot
Nu te gandi sa ma tragi in jos doar pentru ca sunt mult mai sus decat tine.

2. Promisiunea e promisiune iar eu am promis ca nu voi mai plange.

Plina de Idei pentru o iesire din Banal, acea Copila cu Acel ceva Special... Buna sau Rea, Dulce sau Amara, raman ORIGINALA"♥"
- Vreau ace privire. vreau acel glas care ma iubeste si ma scoate din impas.

-Dar a ta prezentsa.provoca dependentsa.
Frumusetea este in oricine, dar nu oricine este in stare sa o vada

| anonimeea a răspuns:

Te uiti ca fraieru`in trecut Si-ti dai seama ce-ai pierdut Ma vezi ca zambesc frumos Si-ti dai seama ca ai fost cel mai mare prost

Am gresit din nou am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferenta Am Intrebari De Pus Raspunsuri De Dat Ganduri De Ascuns OAMENI DE UITAT!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!

Cei care ma critica si ma invidiaza. vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!

Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta!

Suficient de matura sa stiu ce imi doresc, dar suficient de copila sa ma prefac ca nu'mi dau seama

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija d viata ta nu d a mea

Ce le tot pasa pe cine iubesc, cu cine vorbesc, de ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac cu cine, cum, unde si cat!

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tau.

Spune-i stop cand te streseaza, spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza

umblai cu ea. stateati impreuna. Mie-mi ziceai ca ma iubesti. Ha, ha ce gluma buna

Tu ma Asteptai sa vin Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt ce`a cu telefonul inchis

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea, Daca e a lui Nu poate fi si a ta!

Iubeste`o nu`mi pasa, Pastreazo` de tot`, iar pe mine cand ma privestii` sa te lingii pe bot

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta

A fost ca o poveste, eram copii, eram noi toti, a fost dar nu mai este

Daca o pasarica ti-a soptit ceva atunci inseamna ca ai inebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!

S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte, dar niciodata atat de tare deseneaza`ma langa tine.

-I need you here with me. Cause music makes me free.

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?

-Poate nu stie, ori se preface.Sau nu isi da seama ce mult imi place.

Am sa incerc, dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta.
Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine

Poate sa te stranga de mana, sa-ti spuna ca " Orice s`ar intampla, ramanem impreuna''.

Prietenii vin si se duc, putini la nevoie apar vezi tu.raman doar niste poze aruncate`n sertar.

Am inceput sa delirez atmosera e d vis Urc mai sus tot mai sus Am ajuns in Paradis

Totul mi se pare un semn de intrebare Traiesc intr-o poveste si visul e culoare.asa sunt eu mereu visatoare

Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun, dar simt ca totul e degeaba este fara rost si stiu ca ziua asta imi va merge prost.

si astea is facute de mine => 1. Nu are rost sa plang acum dupa tine.
Spune`mi ca tot ce a fost va ramane bine
Si tot ce va urma va fi asa
Pentru ca tu esti viata mea!

2. Stiu ca sunt o nebuna
Lumea spune ca sunt prea buna
Prea buna pentru tine

3. Nu`s perfecta dar nici nu vreau
Cine ma iubeste ma iubeste asa
Daca tu nu ai putut uita de ea
Asta e fix problema TA

4. EU mereu sterg cu buretele
Las in urma putine amintiri cu tine
Cele mai frumoase clipe
Petrecute cu cineva

5. Multi spun ca sunt urata
Alti ca sunt perfecta
Ce insemn eu oare
Pt tine dragul meu soare

6. Astai utima pagina
Las totul in trecut
Azi inchei acest capitol
Care nu are nici un rost!

7. Poate maine te-ntalnesc
Ahh ce mult as vrea
Poate maine te zaresc
Nu ca nu mi-ar placea
te-am vazut m`ai vazut
te-am placut m`ai placut
Acum ce ramane de facut?

8. Sunt un copil
Chiar daca nu par
Iti spun eu sunt un copil
Care iese din banal.cu acel ceva Special.

funditabatting eyelashes?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

-El pleaca, culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters
-Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea love struck
-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-All this time in love with you was cry
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
-Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza. Nu prea o intereseaza ce urmeaza
-Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
-Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
-Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam
-Daca tot te schimbi, schimba`te cum erai la inceput!
-As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele
-Iubesc oamenii incepand cu mine love struck
-Nimic nu se uita! Totul se simte!
-Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze
-Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt.hee hee sincer. te-as iubi si eu din cand in cand
-Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua
-Prefa-te ca esti trist si…. bucura-te de viata!
-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!
-Nu conteaza cât ai, ci cu cine împarti
-Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine
-Iubim fara sa stim ce e iubirea, iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim
-Let me feel your love
-Aici sunt si voi ramane numai pentru tine
-Si ma intreb, de ce nu au niciun rost regretele sad
-Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva
-Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri
-E doar o fata normala, sunt zile in care parul nu`i sta bine, zile in care poate se comporta banal, dar cele mai multe zile sunt cele in care arata extraordinarbatting eyelashes
-Zambesc pentru momentele frumoase, zambesc pentru ca iubesc, zambesc pentru cei ce imi ofera un alt zambet!
-Dor te tot ce am pierdut! Dor de clipele frumoase! Atat de dor imi e de trecut!
-Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.
-Nu`i nimic. Te iubesc!
-If you cry, I`ll be fine
-Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?raised eyebrows
-Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o
-Dincolo de orice. e speranta
-I love the way you smile
-I want to be a part of something I don`t knouw
-Ramai aici.Nu ma intreba ce simt
-I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i-am able to be free
-Hei tu ce iti doresti, de ce imi zambesti cand te uiti la mine?
-Stii ce e frumos? nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te pot tine langa mine
-Spun tot ce`mi da prin cap, chiar si cand ai vrea sa tac
-I'm very sorry for not saying " i love you"
-Decat sa spun ceva gresit, mai bine nu mai spun nimic
-Your love is for free!
-I`ve got love and many reason to love
-Ia cu tine numai slipu` hai sa numaram nisipu`
-Si spune`mi. ma iubesti mai mult ca ieri?
-Tacerea a raspuns in locul tau straight face
-Alearga`mi in minte si rataceste`te in suflet
-Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!
-I need you here with me. Cause music makes me free love struck
-Totul pare absurd si la fel sad
-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy
-Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste love struck
-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand ne-am cunoscut.Si inca alte cuvinte care imi intra-n minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud
-Like fire and rain, you can drive me insane!
-Te iubesc.Incerc sa te uit, e greu!
-Zeci de gesturi, mii de vorbe. Orice ai face vei ramane in sufletul meu
-suferi? Nu`mi pasaoh go on
-Învata si din greselile altora, caci nu vei avea timp sa le faci tu pe toate happy
-I need you on and on and on in my life happy
-If you love somebody, let them go. If they come back, they were always yours. If they don't, they never were
-You are my sun where there`s no light Make it rise, alright smug
-Pump it up, you can’t stop ‘Cause it feels like an overdose smug
-Tu esti armonia versului ce-l cant.Si nu te-as schimba nici cand.
-Viata fara dragoste, an fara vara
-To love someone is to see a miracle invisible to others.
-Let the sunrise straight into your eyes love struck
-I can take you high love struck
-Uite ca pot si fara tine!
-I'm lovin' it!
-O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt
-Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!
-Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput
-Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X
-Urat, da` bun rau love struck
-Si cu toate astea. tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vine
-Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.
-Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp : zambeste si e dulce.
-Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, eu fac tot filmul.batting eyelashes
-Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*
-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy
-Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.straight face
-In sufletul ei te iubea, dar nu iti spunea.

| Andreeashine a răspuns:

Ai descoperit si tu hi5rolling on the floor?
numai cocaalari si pokemoni pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pitipoance. asa v-a invatat pe voi doamna invatatoare sa scrieti?