| nikka a întrebat:

Vreau si eu descrieri noi pentru poze cine imi da cele mai multe si mai frumoase dau

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Du-te, dar nu mă vei uita! Ai cules de pe buzele mele otrava iubirilor care nu se uită."

"Nu contează dacă mâine o să descoper câţiva ghimpi în degete sau câteva zgârieturi în suflet. Vreau să trăiesc!"

Sunt rare momentele de pus în ramă! Și uite că viața nu are mâini, dar tot îți dă câte o palmă!

Ţi-aş da fiecare zâmbet de-al meu ţie, dacă asta te-ar face fericit"

"Dar eu sunt doar un capitol din viaţa ta, vor mai urma altele. Păstrează amintirile noastre minunate, dar nu-ţi fie teamă să-ţi faci altele."

Astăzi sunt fericită pentru că nu am niciun motiv să nu fiu!

Poate iti vor fi de folos!