| kennyisdead a întrebat:

Vreau si eu idei de muzica (veche, preferabil)
Aproape orice: Rock, reggae, jazz, slagare...
multumesc

4 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Anita Ward-Ring my bell Spice girls-Wannabe, Venga Boys-boom boom boom boom, Inner Circle - Sweat (A La La La La Long), Backstreet Boys - As Long As You Love Me, Nat king Cole -love, Abba - Mamma Mia. Eu unu ador melodiile astea. Succes!

| Arthur a răspuns:

Pink Floyd, Kraftwerk, Scorpions, Abba, Depeche Mode, Bob Marley si Edy Grant, Jean Michel Jarre, Moody Blues (cu melodia : noaptea in satin alb), Smokie, The Beatles, Kiss, Demis Russos, Bee Gees. etc.
Daca mai vrei spune-mi. Audiţie plăcută!

| BRoxana a răspuns:

Idei de muzica, adica? te referi la melodii, trupe sau ce?:-s

| Clauditsaaaa a răspuns:

Asculta Borgore; d.