| placintica a întrebat:

Va place muzica reggae? Idei de melodii?

Răspuns Câştigător
| shtefy a răspuns:

Scoate tot ce gasesti de la familia marley happy

5 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Reggae?raised eyebrows ce ai patit suri?waiting

| herbalist a răspuns:

Bob marley:one love; be happy; shout the seriff; bufalo soldier; three litle birds; a lala long; no women no cry;
alborosie:herbalist; still blazin; rastafari anthem; no cocaine; sound killa; don t lie si multe altelewinking

| placintica explică:

Am dat funda:X mersi mult

| FuCkMAn a răspuns:

Adica cum,, ce ai patit sury?,, mai bine ascult reggae si ma relaxez decat sa ascult pe tutu si manele

| burnbabylon13 a răspuns:

Poti incerca aici sa gasesti tot ce vrei despre reggae: http://stirireggae.wordpress.com/