| Anna123 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri artistice:X Dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| GeoOrgiannna a răspuns:

O -¤»•sunt doar emotii.glaciare uitate intr-o sticla plina de senzatii calde, uitate de mult si arse de lume, scurse de viata si abandonate pe gheata•«¤

o ¤»•sufletul mi-e pustiu nu mai gasesc decat un fir firav de amar si praf, senzatiile de placere si durere nu le mai simt, nu-i nicio grija sunt doar emotii calme si reci uitate-n povesti happy•«¤

sper ca te-am ajutat big grin papa :*:*

4 răspunsuri:
| Dana_8418 a răspuns:

Nu vreau decat un colt de cer sa cada pe pamant.
Nu vreau nimic, doar visul cel frumos, sa fie sfant…
Nu vreau decat iubirea-n palme sa o tin!

Daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini…

De vei iubi in viata
Iubeste numai unul
De vei iubi mai multi
Nu vei avea nici unul.

| Looky a răspuns:

Http://ymstatus.com
Poti gasi orice gen de statusuri. Sunt multe artistice, mai ales la "Adevaruri". Incearca!

| nyky_1703 a răspuns:

InDiFeReNt De MiScArE
Tu CaZi NuMaI iN pIcIoArE
Ai TaLeNt Si MiNtE mUlTa
EsTi SmEcHeR 100%

ۣۜ♥ Eu am o viaTa rOz si vReau un baiaT care sa ma iubeaSca

๖ۣۜ♥ N~am nevoie de un golan care sa ma dezamaGeaSca

๖ۣۜ♥ Nu vReau decaT sa~mi dOvedesTi

๖ۣۜ♥ Ca mai sunt si gOlani care sa se inDragoSteasca
• Tine minte o fata loveste prin fapte nu prin cuvinnte
Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange
Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna
Ce crezi tu.Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine.Nu urmaresc chiar sa va displac, dar refuz mereu sa va fac p plac!; x

Asa ca fa ce trebuie sa faci, nu fii naiva. Din inima lui nu ai plecat, habar nu ai ca esti captiva

Baby. ea nu te vrea pentru ca o iubesti. ea te vrea pentru ca`i shoptesti : Iti fac palat in Bucuresti cand o sa mai cresti
♥ Vorbim la telefon şi îţi spun că îmi este bine. Te mint, bine îmi e doar lângă tine! ♥

Nu te uRaSc.aSta Ar iNsEmNa sa MaI SiMt CEva pentru TiNE :-)!

Mi-ai aratat ce inseamna sa fii pervers, numai din interes sa cresc in societate, parsiva in exces, am un mers stramb pe un drum drept nu invers

False priviri pline de ura... cuvinte aruncate'n vant.minciuna.si toate fara nici un motiv. am gresit din nou! am oferit dragoste unde trebuia sa ofer` indiferenta

a fost greseala ta. ai preferat sa crezi ca se va schimba! happy