| Anghel_9461 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri despre vara,, despre distractii la maxim...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

-Unde nu o sa fii tu, cea mai mare distractie o sa fie!
-Azi n-am chef sa fac nimic si basta. Vreau doar sa stau degeaba, se poarta vara asta.
-Si-atunci ies afara, e vant si este vara si ceru-mi spune: "Fugi, ca eu platesc!"
-Vara asta am sa ma-ndragostesc de tine
Vacanta : o perioada de calatorii si relaxare in care iei de doua ori mai multe haine si jumatate din banii care iti trebuie.
Vacanta trebuie sa fie indeajuns de lunga ca seful tau sa iti simta lipsa, si indeajuns de scurta ca el sa nu observe ca se poate descurca si fara tine.
Am ajuns in cele din urma pe plajele insorite, in care ne-am ocupat mai ales sa ne ferim pielea de soare, trupurile de apa sarata si lucrurile de nisip. Erma Bombeck
Vacanta : doua saptamani pe nisipurile insorite, cu restul anului pe pietrele ascutite ale finantelor. Sam Ewing
A venit vacanta, cu trenul de Franta, cartile pe foc, hai copii la joc!
"O vacanta este asemeni dragostei : anticipata cu placere, traita cu disconfort si amintita cu nostalgie."
Anonim

"O excursie de vacanta este o treime placere, amintita cu bucurie, si doua treimi necazuri, uitate cu totul."
Robert Brault

"Vacanta : o perioada de calatorii si relaxare in care iei de doua ori mai multe haine si jumatate din banii care iti trebuie." Nu am gasit mai mult de atat.

| bianca_2103 a răspuns:

Ce frumoasaa estee viata Candd bemm pana dimineatsaa.

Nee placee distractiaa Sa uitam suparareaa.

Daca`i chef pai sa dansam. Daca`i show sa ne distramm.

Daca e sambata se stiee. Iesee mare nebuniee.

Vinoo sa dansezi cu mine. Vreau sa ma simtt binee. In prezentaa taa.

Ce frumoasa-i viata. Pana dimineata. Dansezi si te distrezii.

Sus pe masa fetelor. Cum le place baietilorr.

Asa-i moda pe la noi. De luni martsi miercuri si joi. Vinerea si sambata. Si mai bem duminikaa.

Imi traiesc viata cum imi este data ...ptr. ca toate se repeta...dar viata niciodata!

Fetele sa dea drumu la dans! Ca doar noi stim sa facem balans! Fetele sa dea drumu la show! Ca noua ne place cand raman fara tricou:-x`!

™.Ia o stilca, papusa, te rog serveste`te. Stiu ca nu bei dar obisnuieste`te.

™.Sa`ti arat ce stiu. Sa dansez, Sa`ti arat cat de rea pot sa fiu.

™.Sa dam. drumu` la boxe, drumu` la fete. Tu da`i drumu da aici e bine cum e\; d/.

™. Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii.Cand radeam si glumeam pana dupa miezul noptii.

™. Ridica mainile, Hai misca-ti formele, Lasa luminile, Sa te descopere\; d/.

™.Sus pe masa. Hai danseaza. Arata tot ce sti. Sa vedem cat de rea poti sa fii \; d/.

™.Imi faq poftelee. Imi faq nebuniile. La inima mea ii faq placeriilee.

™. Paharele sus, sampania sa curga.Respect pentru fetele care au facut fraieri sa planga.

™.Dar pana la urma o sa ma distrez la greu, dar pana la urma o sa fac cum vreau eu.

™. Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!

™.Am realizat ca in viata nu totu`i in culori, dar totusi curucubeul apare dupa ploi!:].

™. Fetele` :-xx` sa dea drumuu` La daNs`\; d/...Ca doar noi`;;] stiM` sa faCemm`;>BalaNs`:-x.

™. Daca esti singur si nu mai poti zambi,Adu`ti aminte cand eram cOpii, Cantam pe strada, eram cu capu`n nOri.Si ne distram cu tOtii pana`n zOri.

™.plecataa de acasa si pierde noptsile prin club.

™. Fetele nu vor de prima data bere. dar si cand incep nu te mai tii la ele.

™. Vreau sa zambesc, e dimineata. Tre' sa'mi pastrez pofta de viata!

sper sa fie bune
fundita?

| blajsb a răspuns:

1)we love summer
2)no school no homework everything rules
3)Vrei sa atingi soarele sa atingi fetele sa rupi boxele vrei s-auzi vocile
4)nu mi-e dor de lenevit
5)nobody is perfect summer and me of course are nobody
5)telefoane,tarziu,parinti,net,cbaieti ce poate fi mai bine
6)bronz de 5 stele
7)calculatorul e uitat la hotel plaja e ocupata
8)this bathroom is taken by me i am in here and having my summer foreverer
9)i love summer
10)bye winter
11)summer summer summer summer of course and summer
12)ma simt ca la mare
13)hai in oras e vara! veniti oricum tongue
14)i love here at the seaside
15)ciao i am going anywhere but not here
16)paris,roma,milano,atena,...e vara doar
funda?

| Cosmin_8719 a răspuns:

Ne place viata pe litoral, sa ne distram in ultimul hal, sa pierdem toate noptie cu femeile si cu berile (cu paharele si cu sucurile) FUNDA:d