| username_8290 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru oameni falsi, funda!

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Da` lasatsi-o frate in pace happy. ea v-a cerut statusuri pentru oameni falsi, a cerut daca asta ii dati bine, daca nu, atunci nu mai comentatsi aiurea.winking

3 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Furia asta pentru un anumit individ, nu se arată la toată lista, şi nu prin statusuri. Spune-i în faţă dacă ai sânge-n tine.

Baftă!

| ciucalataaerata a răspuns:

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie…

Nu dispera cind soarta te apasa si nici nu plinge de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin… "

Cand soarta imi va spune sa parasesc pamantul, cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul, cand zile pentru mine nu vor mai exista, atunci dar nici atunci eu nu te voi uita…

"esti fals\a...si mai inselat...acum e timpul meu pentru inselat"

"Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie… dezamagita"

Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…

Stau in camera mea rece… Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu… Ma simt singura… Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea… Inchid ochi si incerc sa uit de tot…

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

cel mai trist lucru in viata este sa fiu in plus acolo unde cand eram perfectalove struck
sper sa iti placa:d. e tot cemi trece prin cap acum:*

| BeHappyForMe a răspuns:

Omul fals vorbeste una si alta gandeste.
Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
Şarpele e odios nu pentru că muşcă, ci pentru că se ascunde ca să muşte.
Un om făţarnic are două feţe şi nici un obraz.
Raul adevarat vine de la falsul bine.
Îti zâmbeste mieres, dar ti-o coace-n dos.