| Messer a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista pe corum metin2 uk in regatul galben cineva care vrea sa am ajute sa cresc si sa ma sponsorizeze cu niste bani sau itm! please FUNDAlove struck! id:cbaragoana pe metin:SqUiZzEe lvl 13 sau Messer lv20.As avea nev de niste bani sau itm de warrior. daca nu pe gratis, dau niste itm, da nu va asteptati sa fie prea bune.deci va astept cu raspunsurile! FUNDA e a voastra!happy

3 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Nu stiu deastea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| asjdhkas a răspuns:

Phai...eu nu jiu ce e ala un corum,poate vr sa zici forum,te-as ajuta dar eu sunt pe rosu,si nu stiu pe ce server eji,ca poate imi fac cont pe acel server, si, in ultima vreme nu mai joc ro ci adventure poti sa il descarci de aici:
http://www.mt2adventure.com
dar din pacat e in spaniola, da nu e chiar asa greu de inteles
poti sa cumperi freze cu 100k, si chesti cu 0 yang din magazinul general, sper ca am ajutat cu acest raspuns
by33:x