| Alexutza_5226 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont pe Metin2.ro? Nu vreau sa fiu prea pretentioasa dar as prefera unul de lv 25 in susbig grin.Nu conteaza serevrul si regatul dar ar fi mai bine pe Gemini regatul Chunjo(galben). Va rog frumoos. Daca faceti asta v-as da 100 de funda:X.

Id meu de mess este alexutza_star95@yahoo.com

3 răspunsuri:
| GaleaMarius a răspuns:

Adevarul e ca nimeni nu o sa iti dea un cont moca, oricat de mic ar fi, cineva lo crescut, asa ca, te sfatuiesc sa incepi de la 0, si atunci vei prinde toate capitolele jocului
Sa ai bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de GM lvl 99 id meu de mes e vlad_dobrescu68

| Dany619 a răspuns:

Am eu cont de 51... dar este al meu.Sorry