| ir3al a întrebat:

Vreau si eu statusuri cool pentru fete, dau si funda la cele mai faine..nu trebuie neaparat sa fie multe, ci frumoase

4 răspunsuri:
| mada303 a răspuns:

Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.batting eyelashes

Un gri coLorat,un aLb mat, un verdeeee` reSpinS, un roOz aLaturat, un chip de neuitat, o pieLeee` finaaa`, un desen de copiLaaaa`!

S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia.hee hee

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelegeoh go on

Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!; x

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta..asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privirea:-p

Totu` mi se pare un semn d`intrebare..Traiesc intr-o poveste si totu`e coloare..Astha sunt eu, mereu o visatoare cand am totu`l picioare.winking
Hai fă pasi.oh go on...Vor iesi scantei, poarta-te frumosbatting eyelashes`..nu te mai juca fiindca e periculos! :

sper sa te ajute si sa iti placa!happysmug

| mada303 a răspuns:

Nu sunt o papusa pe bazza de arc... Daca vrei sa faci ceva pentru mine Fa un INFARCT

Nu te ascunde dupa masca Ce nu o poti purta Nu-ti mai distruge tenul Prin a te inlacrima Tu copile alunga dragostea Si da drumul viselor ce le aveai candva

Te uiti in spate.Privesti in trecut.Si acum realizezi c ai pierdut

E felul meu de a fi. Nu ai inteles tu. Va intelege altu' a 2'a zi

Poate ca prietenia nu este decat aceasta: o prezenta care se intregeste cu alta prezenta. Prietenii de obicei se cauta, iar când s-au gasit, adeseori tac.

Erai ultima speranta, ultima incercare, ultima sansa pe care o dadeam unui tip sa`mi demonstreze ca nu e asa cum cred eu ca nu sunteti toti la fel dar se pare ca m-am inselat din nou

e O aLTha`zi.in Care mi-am pierdut`iDeea / mOraLu`e La pamanTh`...sh mariJuanna e Cheia ~

Si stii ca...niciodata n-o sa fie cum a fost Si multe lucruri acum nu mai au rost //"

Daca m`as gandii. daca as lua`o in serios. daca as avea 9 vietzi si un stil de viata dubios.mi-as trai vietile din plin fara regulamente.8 le-as irosi.1 as pastra`o pentru sentimente; x

"•Acum pot s`ascund fiecare lacrima ce`mi cade Pt`ca am crescut... Cica acum sunt mare... iar cateodata nu`mi permit s`arat cat de mult ma doare.""

Sa acuzam e prea tarziu dar un suflet cald de copil, intreaba cand o sa mai vii?[]!"

Ejty tare`n clantza doar cand e de fata multa lume, cand esti doar tu cu mine spui ca au fost GLUME Tu m`ai amuzat ca ai rostit si nume... acum te scuzi ca tarfele cu fel de fel de nume!

pentru ca nu au o viata-a lor, stau s-o comenteze pe-a mea

As vrea sa cred vrajeala ta`.Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA.

Nu mai sunt fetita pe care el o stya mai de mult, poate nici n`a observat de la un timp am mai crescut.Acum sa tzipe ca ma pierdut

| mada97nnn a răspuns (pentru mada303):

Astea sunt statusuri mele preferatee:X le aDooor:X

| Crinaaaaa a răspuns:

1) Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

2) Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii.viata e

grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

3).invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit

dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

4) Le pui conditzii, la toti care t vor

Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori

Fermecator, ai un zambet criminal

Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl

Este extraordinar mersu' ala intepat

Iese din normal mersu' ala elegant

Stii prea bine, la tot ce ma refer

Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper

Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf

Semneaza, Domnïshoara care te-a dat peste cap!

5) totul trece. asa se spune.dar nimic nu trece fara sa lase urme!"

6) Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat

Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat

Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum

Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

7) "Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot

Praful Sa sE aleaga.;("

8) Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce "

9) si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

10) daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca

te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesc

11) lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea!

12) Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

13) "Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita.

Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

14) si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine

15) nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prieteni de pe pamant.

16) Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

17) Multe barfe. multe tarfe. asa-i viata cand te`apuc greata. daca vrei iti dau eu un subiect

de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa.

18)? Te Iußësc? "

19) Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. ca multe vin si trec chiar`

daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [ ]

20) As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

21) •Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta •

Misterul iti provoaca o privire pierduta

22) Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

23) • Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

24) "• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •

Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

25) • Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

26) • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

27) • Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •

28) • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •?

29) • Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

30) • mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putea • mi-ai dat speranta s`o traiesc si`o traiesc prin ea •

31) Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

32) • Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

33) • Peste toate trecem cu capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •

34) Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an?

Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

35) • M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o

altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

36) » Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mea.

Si pe tine dragostea mea »

37) `• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viata Fiecare sfarsit are un nou inceput.•

38) invata sa suferi de vrei sa iubesti, invata sa fii liber de vrei sa traiesti, nu dispera cand viata te

apasa si nu plange de-al tau destin. caci dupa lacrimi viata-i mai frumoasa, cum dupa soare ceru-i

mai senin

39) Intr`o zi blestemata ai venit la mine,mi-ai spus cuvinte dulci,ca vrei sa fiu cu tine,eu ty`am spus ca nu

te cred,parca am simntit ceva, dar tu ca un om pervers, m`ai convins ca n`ui asa

40) E doar o fata cat se poate de obisnuita :X Care nu are absolut nimic special Are zile in care parul ii sta ca

naiba. si zile in care arata extraordinar :X

41) Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist``` De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis``!"\

42) De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim

43) Cine te iubeste. te cauta, Cine te vrea. iti spune, Cui ii este dor de tine. te suna,

Cine nu. NU.e simplu!

44) Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie

45) Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine.

Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X]"

46) "? Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri!?"

47). nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prieteni ma iubesc si aSa?•

48) Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

49) Redau doar ceea ce reflectez,iubesc doar ceea ce apreciez, daruiesc doar la cei ce ii stimez, protejez doar ceea ce mi e mai scump si ajung mereu unde imi propun orice minut e un nou inceput

50) de` ce mereu` aveti impresia` ca un copil nu poate` sa iubeasca? Si copii au vise, inima, sentimente`. Zi tu de ce? ca eu nu inteleg

51) Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde? vrem si noi!'', pai asta ba nebunilor!

52) Ce fac e pura fictiune!

53) Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi!

54) Forever and always I`ll be there for you...

55) Cand e fericita, surasul ei n-are nevoie egal :-x

.56) Si ce ar fi viata daca nu ar exista iubirea? Si ce as fi eu fara tine? Fara iubirea care mi-o daruiesti in fiecare zi? Oare as mai putea visa cu ochii deschisi fara tine? Cum ar fi daca nu ti-as mai putea spune in fiecare zi cat de mult te iubesc? Viata nu ar mai avea sens in felul asta...

.57) Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!

58) Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…

59) Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

60) De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` speranta moare ultima!

61) Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine, dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

.62) Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

. 63) Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

. 64) Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

. 65) Cât de frumos este să poţi spune din nou că eşti fericită, că te simţi iubită. Amintindu-ţi de trecut, şi cât de greu peste toate ai trecut!

. 66) Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n-are nevoie rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

.67) Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

68).nu am lasat pe nimeni sa ma cunoasca perfect!

69) cine poate sa imi spuna:

.e calitate sau defect?!

70) Multe ganduri adunate. Curg randuri din sentimente curate. Pe care poate nu o sa poti sa le`ntzelegi. Ce alegi? Ai sa stai, ai sa pleci? Ce alegi? Zi... Alegi?

. 71) N`o sa renunt` nici o fractiune de secunda, fiindca intotdeauna pierzi daca renunti` la lupta`.

. 72) Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult.

. 73) "• Timpu` e ucigashu` perfect.Ne om0ara cu fiecare` gura de aer trasa in piept. •"

74) • Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

75) • Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

76) • Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea. Cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa?!

77) • Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme

78) • Zambeste, chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi.

79) • Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

80) • Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

81) • Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

82) • Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce

83) • Mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

84) Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu.

85) • Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului

86) • Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine.

•87) Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

88) • Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti

Si maine e o zi...si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.

89) • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

90) • Toti avem probleme, conteaza cum le facem fata, nu le da prea multa importanta, n-ai decat o viata.

91) Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte, numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.

92) • Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

93) Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti...e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!

94) Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

95)Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don't carry knives.)

96) Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare...

97) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)

98) Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta. (There will be many people who will walk in and out of your life but only true friends will leave footprints behind.)

99) Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)

100) Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile. (Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears.)

101) O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)

102) Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri. (A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself.)

103) Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

104) Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat. Fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

105) Am o mie de prieteni, prieteni doar in acte//
Doar 3 sunt cu adevarat, judecand dupa fapte

106) am auzit ca lumea vOrbeshte km mult.nu am timp s stau s ascult...nu am timp de vb in vant si barfe toate astea nu au cum s ma afecteze asa e.lasa-i sa cOmenteze invidia!"

107) imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor:X:X

108) daca as fi o pisicuta as iubi un motanel, dar sunt o fetita si iubesc un baietel:*:X

109) Imi reamintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau negru ca noaptea si ochii tai caprui ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce. Te iubesc!

110) Cum E Cand Persoana Iubita Te Ignora.Cum E Cand P Cel Care Il Iubesti P Alta O Adora,,, Inima Iti PlanGe Dar Nu Ai Ce Sa Faci…Iti Vine Sa Urli Dar Te Abtii Si Taci"

111) Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi.Deci dormi mai mult ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi

112) 02 Daca as planta o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine, as merge acum printr-o gradina plina cu flori fara sa-i mai gasesc capatul

113) Cã te-am vãzut, e vina mea/Cã mi-ai plãcut, e vina ta/Cã te iubesc nu mã-ntreba/Sãrutã-mã si vei vedea." "Vor veni multi sã-ti spunã/Cã te iubesc ca o nebuna

114)
ce e iubirea? O lupta dintrea iad si eden Cu ispitiri din iad si cu placeri din eden O calda zi de vara cu norii cenusii O clipa de durere si mii de bucurii E ca o boala dulce, o boala fara leac E un mister ascuns in flori de liliac

115) Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu keea ke se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ke konteaza

116) N'ai sa ma vezi ca plang.N'ai sa vezi ca ma ascund.Sunt pur si simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand.Vesnic luptand.N'ai sa ma vezi renuntand.

117) Fiecare alearga`n felul lui mereu dupa ceva, Nu conteaza cât ai în viata, mereu vrei altceva

118) Nici nu ma mai vrei.Nici nu ma lasi sa plec.De ce te porti asa eu numai inteleg.Ori ma iubesti prea mult Sau poate cine stie ca tu asa te porti din gelozie?

119) Atatea eu cate ti-am spus, si la inima ti-au ajuns, tu stii ca asa sunt eu, te iubesc in felul meu!; x
120) Prin cate am trecut in viata nimic nu mi-a stat in fata. Dar frumosetea lui mare.Parca m-a calcat in picioare.
121) Cand totul iti merge rau Si lumea te barfeste Asculta sfatul meu: zambeste!
122) I want you to love me for a second/Just as I do, only for a while/Say I love you/I wanna hear you say I love you!
123) Am invatat ca dureaza ani sa cladesti drumul spre speranta si doar intr-o zi poti sa-l pierzi

124) Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare sau ploi in orice razboi e mai usor in doi:X

125) Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.

126) Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata. dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.

127) Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.

128) • Ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletu` meu

129) 0amenii care Mã Bârfesc Ptr. Fiecare Aspect Din ViatSa Mea Au Sh Ei 0 Calitate. Aratã La To0atã Lumea Cã Viata Mea Li Se Pare Interesantã

130) Hai ramai cu mine. sau ramai cu bine. Poate asa-i mai bine. daca nu-ti convine nimeni nu te tine. poti sa faci ce vrei din mine.

131) cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

132) Tu ai fost mereu aqolo pentru minefara sa vreau am inceput sa tin la tine [:-s]

133) mi-as dori Sa fiu din nou o fetita mica deoarece juliturile din genunchi sE vindeca maI repede deCat inimile frante!

134) sunteM prea difeRitZi` dar asta ne tZine`. eXtremeLe se atRag. jTii ca asa-i maI bine :X:X

135) Sa nu regreti niciodata ceva ce candva te-a facut sa zambehsti :-)

136) Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï

137) Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana >

138) → Ferĭcĭrеa-ĭ can†arĭ†a in baloanе dе sapun ღ, Elе sе sparg cand vĭsеlе †ĭ se prefac ĭn scrum ╳, Nu pĭerde vremea acum sĭ ĭa amĭn†e la ce spun ㋛, Cand sĭm†ĭ prea multe golurĭ ĭn s†omac ĭa†ĭ un por†ar maĭ bun 。。。

139) cel mai †ѓϊŝ† lucru έ ŝά'l vezi pe cel ķāѓз'l iubesti ♡ iubind pe altcineva …░

140) Дŝĥϊ vѓέд ŝд ŝĥ†ϊϊ ŝд ŝĥ†ϊϊ ķā mέѓġ mдϊ dέpдѓ†έ ` Ợѓϊķέ άѓ fϊ`

141) Tine'ma aproape pentru ca s'ar putea intr'o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant. in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele!

142) E atat de simplu, da' lucrurile simple sunt cele mai complicate :-|

143) 1000 ca ea nici una ca mine

144) Din cand in cand iti faci loc din nou in inima mea.nu voi putea uita c-ai fost o parte din ea

145) Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc…

146) •Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara!

147) •Fă-ţi timp să iubeşti tot ce e sub soare.; x

148) • Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

149) Că te-am văzut, e vina mea/Că mi-ai plăcut, e vina ta/Că te iubesc nu mă-ntreba/Sărută-mă şi vei vedea.

150) Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti…

151) Dumnezeu a creat nişte îngeraşi şi i-a pus să se joace, dar unul era aşa de dulce şi de drăguţ încât ceilalţi l-au aruncat pe pămant. Ups!? Te-ai lovit?

152) Am plâns, am suferit, am pierdut atâtea, totul pentru o cauză nobilă : IUBIREA dintre noi doi…

153) Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…

154) Spune-ti doar atat "nu-mi pasa" oricarei lovituri ce se iveste-n viata/Invata ca sentimentu'i pur cand e reciproc/Ca dragostea e foc, stinge si uita acest joc.

155) N-am sa rup in 2 pozele in care ne imbratisam/Fiindca imi e dor de baiatul care mai de mult il iubeam/Acum ochii ce ma privesc imi par straini si rai/Dar ei nu ma mai ating chiar daca stiu ca sunt ai tai/.

156) Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!

157) Sarutul tău încă îl mai simt pe buze, mă faci să plutesc atunci când îmi zâmbeşti, lasă-mă să fiu lângă tine, atunci când te trezeşti!

158) De Ce M-ai Chinuit? De ce Nu Te-ai Gandit.La Inimioara Mea. Vroia Mangaierea Ta.[ ]

159) ~ Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. sau poate nu. nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii conteaza. pa! =]

160) • Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza. • Nu prea o intereseaza ce urmeaza.:-'' •

161) Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare şi nu te pot desprinde căci inima mă doare…

162) Prietenii pe care`i am acum p lnga mine M`ajuta, ma indruma s fac doar lucruri bune Nu i`as lasa, nu i`as schimba pentru nimic [Sa schimbe prietenii pentru unii e un tic]
163) "Daca merge, merge! Daca nu, asta e "

164) "Nu mai cred in povesti`.Si Oricum` povestea` este` clara` Daca` nu mai` sunt` interese`. Drumurile` se separa`!`""

165) ":X Si n`am de gand sa te mai las curand... si totusi ma crezi pe cuvant chiar daca o iei razand`!"

166) """"Hai intoarce`te si indrazneshte sa ma mai privestio data cum o faceai de mult, Nu pentru ca te vreau inapoi, ci doar ca sa vezi ce ai pierdut""""

167) ""Sentimentelee nu pot fi puse p balanta nu ne poate despartii nici o distanta:X }

168) "`Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele`"

169) ""Lasa`ma cu textele ca iti pasa sau conteaza. Lasa`ma cu lumea care nu ma agreaza. Aproape tot ce mi-am dorit am obtinut Iar daca nu a fost asa a fost pentru ca nu am vrut! ""

170) "N`o Sa renunt NiCi MaCaR O fractiune De SeCunDa`! FiinDca TotDeauNa PieRzi DaCa ReNunTzi La LupTa`! ""

171) "sTii ca s`Au spus mu|te vOrbe re|e despRe nOi`. *** |a toti care au vRut sa ne tRaga inapOi`! peSte toate O sa tRecem cu cApu`n sus` ne aVem uNa pe a|ta`, asta`i mai pResus`!"

172) Uita,, am avut incredere ca totul va fi bine