| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre ochii caprui.[gen: ochii aia caprui ai tai au inceput sa faca prapadlove struck]

5 răspunsuri:
| Simplicity a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui))

| Yzzza a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui.happy

| maia_7137 a răspuns:

He buna nu stiu eu prea mule sau siu dar e o sa e aju ochi ai ma pasioneaza ochi capriu ma fascineaza

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cele mai multe fete au ochii caprui, cred. Si baietii la fel, cred.
Persoanele care au ochii caprui se implica profund in relatii, le place sa faca persoana draga de langa ei sa se simta iubita si satisfacuta. O lista de statusuri frumoase cu subiectul ochi caprui.

Sa incepem cu o binecunoscuta zicala: Ochii caprui fura inima oricui.

De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.

Ochi căprui, priviri senine,
Plină de-al iubirii har,
Tu-i dai inima din tine,
Ea o pune la dosar!

Iubita mea cu ochi căprui. Frumoasă e cum alta nu-i.

Tot ce vrei sa-mi spui...
Spun ochii tai caprui

Iubeam si eu candva doi ochi caprui
Plangeam cand nu-i vedeam de dorul lui

Ochi caprui scormonesc in alti ochi caprui.

De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.

Ochii caprui omoara inima ori si cui...
Ochii caprui fura inima oricui.
. Iubita mea cu ochi caprui. Frumoasa e cum alta nu-i.
. Ochii caprui sunt blanzi si de dragoste flamanzi, chiar daca ei rad sunt tacuti, ei te-ndeamna sa-i saruti.
Iubesc si eu doi ochi caprui, dar ce pacat ca-s albastrui…
Ochi caprui, priviri senine / Plina de-al iubirii har / Tu-i dai inima din tine / Ea o pune la dosar!

Ochi tai caprui sunt ca a nimanui

| Madi_Mada_1987 a răspuns:

Priveste in ochii mei, in ochii mei caprui si vei vedea cum iti fura inima!