| skittles1313 a întrebat:

Vreau si eu statusuri... sau ceva de genul despre ochii verzi si caprui. Mai multe chestii, argumente va rog big grin

6 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Ochisori caprui, privire cu subinteles, buze dulci, par saten, deja nu mai ai vers.
Priveste`ma in ochi si spune`mi ce vezi
De fapt, ce poti sa vezi prin niste ochi verzi
Ma vezi pe mine a pasi spre alta lume
Vezi un copil vezi copilul din mine

Priveste`ma din nou si spune`mi ce vezi
De fapt.mai bine nu sa nu`ti vad ochii verzi

Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor...ci de felul in care te privesc

| Buttercup30 a răspuns:

Ce frumosi sunt ochii tai caprui, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape.

| Диана a răspuns:

''Eu sunt tot ce ai visat, am ochii verzi sunt bun la pat.'' smug rolling on the floor

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Ochii verzi niciodata sa nu ii crezi.(despre ochii verzi)
Ochii caprui fura inima orcui.(despre ochii caprui.)

| Mihaelaaa a răspuns:

Ce argumente, la ce te referi?laughing

| magicbutterfly a răspuns:

Cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel Si orice ar fi... ei se cearta, ei se`mpaca love struck te iubesc mult viata love struck
Pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!