| Ls a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre un nou inceput si despre amintiri
[fundita cele mai frumos] love struck

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

sadDeJa UiTi Cn EstY.kiss ToT Ce Ai TraIt VreoDaTa.:p AkUm Sunt Doar PoVeSTi, Te Uiti la Ei Cu UrA MulTa. DoRinD TaraNa De Sub PiKioAre Sa Li Se duCa!:d Ei Au FoSt CanDvA RaZa, SperAnTa Ta Acum Te-Au TRADAT, MAI RAU DE ATAT NU SE PUTEA~!

Pot sa pierd in viata tot.big grin.nu imi pasa.oh go on.ma ridic la loc.happy...si poti sa imi iei ce vrei.winking. cand am langa mine toti prieteni mei.

Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand!

Esti Mereu Pe Langa Si Cred Ca N`are Rost Sa Te Mai Astept Te Maturizezi Prea Greu Sa Stii Ca Nu Sunt Mata Sa Te Iert Mereuwinkinghappy.

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi"[?]"

Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine... eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!
SPER SA-TI FIE DE FOLOS! funda?hee hee

2 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Sunt ca un inger fara aripi… fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate…
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
Avaible la tristete, la lacrimi si tacere…
Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru… m-ai lasat sa plec!
Busy pentru fericire si speranta, avaible pentru lacrimi…statusuri-triste-amintiri-singuratare-regret-dezamagiri
At my desk cu nimeni/cu tristetea/cu mine…
Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…
Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel, pentru ca o parte din mine e la ea/el, dar el/ea nicaieri…
Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit…
Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…
M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…
Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…
As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…
Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…
Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Departe e iubirea
departe esti si tu
dar cel mai mult,
ma doare.SUFLETUL