| Ls a întrebat:

Heyy^^
Vreau si eu niste statusuri de ura, razbunare, amintiri si nepasare love struck
[fundita cele mai frumos]

Răspuns Câştigător
| ஐAdeஐ a răspuns:

Te-am iubit nu m-ai iubit da-te dracul de tampit
In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa... Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

vise colorate
niciodata uitate
Vise dezamagite
si neimplinite
Durere aprinsa
Care niciodata nu a mai fost atinse
Amintiri Frumoase...
Dar acum dureroase
Rasete, zambete, fericire.
Dar acum este doar o amintire
Amintiri dureroase dar tot odata frumoase
Ca au fost si vor fii mereu in inima mea

stiu ca am gresit
dar nu atat de rau
incat sa imi stergi imaginea chipului tau
sa te pastrez in amintiri e dreptul meu...

ma sorbi din priviri
asa faci cu toate
am avut frumoase amintiri...
nu ma iubesti sau poate

E totul o amintire de care iti amintesti cateodata ca ti-ai amintit povestea ta de dragoste scrisa`nro carte de amintiri

e tarziu e noapte si m-am ratacit in amintiri pierdute care m-au ranit o lacrima p obrazul meu tradeaza cat mi-a fost de gre dar nu regret nimic

Mi-ai lasat o rana in suflet
Si prea multe amintiri reci,
Chiar si acum dupa despartire
Tresar la pasul tau cand treci

Sper ca te-am putut ajutakiss

fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| ella_2463 a răspuns:

Pamantul e acoperit de cioburi...
Dc?
S-au rupt portile cerului, au cazut ingeri si s-au spart in mii de bucati!
Dc?
Pentru ca distanta de la cer la pamant e prea mare chiar si pentru ingeri...
Dc?
Pentru ca nimic nu e destul de aproape
Dc?
Ca sa speri mereu...ca sa nu fii multumit niciodata
Dc?
Pentru ca realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care til eai facut...
Dc?
Pentru ca lumea nu e "imperfecta" ci rea pur si simplu...
Dc?
N-ai intelege...
Dc?
Pentru ca cei buni nu inteleg raul...lumea a devenit rea din cauza celor rai. A fost de ajuns o singura samanta de rautate ca ea sa se intinda pe tot pamantul...
Dc?
Pentru ca rautatea e o buruiana, creste peste tot, fara sa aiba nevoie de ajutor si nu moare niciodata.
Dc?
Pentru ca numai in povesti binele invinge raul...
Dc?
Pentru ca imaginatia e sg loc in in care oamenii buni inving raul... oamenii buni nu inceteaza niciodata sa viseze
Dc?
Pentru ca altfel ar muri...
Dc?
Costiinta victoriei finale
a raului ucide
Dc?
Da DC?
Nu stiu, nu stiu nimic ma invart printre ganduri, amestec caut cu disperare ceva dar nu stiu ce gasesc gasesc totul dar e nimic.ma nasc si mor in fiecare clipa. vreau totul. dar nu stiu ce vreau nu inteleg si dc vreau.stau pe loc dar alunec in gol. o parte din sufletul meu trebui sa se nask inca o parte a murit.sunt satula de tot... e prea mult, dar nimic numi ajunge, nu-mi ajung eu mie.la un moment dat unui de ce? i se raspunde nu stiu
Tu cum esti?
Eu?
Da. Te afli printre oamenii buni sau rai?
Eu...eu incerc sa ajung printre cei rai...
Dc?
Ca sa nu mai doare...
Ce?
NIMIC TOTUL

ii cam lung dar ft tare