| Mihaela_1062 a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi si faine cat mai repedeee!:-x Va rog!love struck [-o< dau funditSa.:Xblushing

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

DND. dau gainile cu ruj!
pe bloc cu furculita, verific daca mai fulgera!
imi usuc parul cu subwooferu! DND
Pentru sănătatea voastră, evitaţi excesul de sare, zahăr sau băsini;
Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici,,
Pe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine in 2008 a murit de foame! sper ca te-am ajutat!

| ViseInCulori a răspuns:

"Ai Privit`o Zambind Sh`ai Abordat`o Gandind Ca E La Fel Ca Restu` Care Stii Ce Pretind, Dar Felu` Ei De`a Fi, Atat De Diferita, Te`a Facut S`o Iubesti. E Chiar Deosebita

Voi fii mereu aceeasi fata cuminte, cu acelasi zambet usor ironic pe buze...care ascunde multe[winking]

Fericirea-i cantarita in baloane de sapun... ele se sparg cand visele ti se prefac in scrum!

Sunt Incapatanata, Iar Asta E O Arma Care Ma Ajuta In Multe Privinte! :X

[love struck] zambeste celor care te urasc sa simta ura ta...zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta. iar daca cei care te iubesc te vor trada...zambeste`le sa simta indiferenta ta

Iubeste-o pana mori.Ca o fata ca ea nu gasestide doua ori!smug