| Deca a întrebat:

Vreau si eu statusuri faine... ceva mai dragut

Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

[love struck] eu am zambet shmecheresc sh cu ochii mei vrajesc fiindk sunt frumoasa foc,l baietzi eu am noroc [love struck] ~
~ [love struck] sunt o fata cu tupeu sh fac numy c vreau eu…totzi baietzi imi sunt l picioare…ca prietena…am defecte!ca dusmank sunt perfecta! [winking] [love struck] ~
~ [love struck] sh c daca sunt fitzoasa…nu`tzi kd rpd in plasa…asa imi plasheee mie…s iti fac in ciuda tzie [love struck] ~
~ [love struck] ea e criminala,cu totzii o stiti!lasa figurantzii copleshitzi,d emotzii obositzi!ea e cea my indicata dintre ftl qmintzi [love struck] ~
~ [love struck] te iubesc sh n`am c face…asta`i stilu` kre`mi plashee [love struck] ~
~ [love struck] alele…chiar daca m barfestish m urasti…in fata meah tot fan imi esti[love struck] ~
~ [love struck] baietzi ca tine gasesc sh in RECYCLE BIN,dar fete ca mine nici p GOOGLE [winking] [love struck] ~
~ [love struck] sunt o fata prea versata sh d zdrentze invidiata [love struck] ~
~ [love struck] ochii albashtrii [love struck] paru` lung d`mi ajunge pan` l cur [:p] fuste mini sh rochitze [love struck] sunt o fetitza cu fitze [batting eyelashes] [love struck] [:p] [love struck] ~
~ [love struck] cine s pooone cu mine…il fac d mare rushine [love struck] ~
~ [love struck] sunt frumoasa sh fitzoasa…l zdrentze l dau clasa [love struck] ~
~ [love struck] e cool d tot,minorele`s bune d tot [love struck] ~
~ [love struck] sunt fetitza alintata sh d zdrentze invidiata [love struck] ~
~ [love struck] intre 2 nu t ploua stiu e adevarat…n`am ce`tzi face tzie`tzi plashe asa t cz barbat…stiu ca`i plina d figuri si-ai s tzi`o furi cu ea…e my bine asa!ramai cu ea! [love struck] ~
~ [love struck] nu kut idealul iubirii inexistente…nu cer zambete false…sh nu vreau nik din ceea c s ofera cu efort [winking] [love struck] ~
~ [love struck] uneori exista adevaruri p kre trb s l colorezi ca s devina vizibile [love struck] ~
~ [love struck] am ales s rad sh am faqt cea my buna alegere…nu`mi pasa d nik [love struck] ~
~ [love struck] sunt momente in viata cand simtzi absentza cuiva atat d mult inkt ai face orice sa`l scoti din vise sh sa`l imbratzishezi…lucrurile minunate nu pot fii cumparate sau construite d om [love struck] ~
~ [love struck] exista batalii p kre e bine s l ocolesti…nu din teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu`le [winking] [love struck] ~
~ [love struck] sh ploua ploua ploua peste inima mea un rau d lacrimi ramane`n urma tha…iar noua noua noua vietzi d ash avea le-ash da p o vara in kre am fost a tha [love struck] ~
~ [love struck] uh nu stii cat t doresc…dar nu cred ca`tzi my pasa…ash vrea s t`ntalnesc…sa`tzi sp cat t iubesc…ziua trece atat d greu…at cand estideparte…simt ca nu sunt eu [sad] [love struck] ~
~ [love struck] te-am pierdut,acum zambesc…dar continui s t iubesc…n`am putut s cred cand mi-ai sp ca ai s pleci…n`am cz ca amintirea din treqt ai putea s`o shtergi [sad] [love struck] ~

[love struck] nu plange ca s`a terminat…zambeshte ca s`a intamplat [winking] [love struck] ~
~ [love struck] nu stiu c a fost intre noi…o dragoste,o minciuna,o obishnuintza…dar orice ar fi fost a fost un vis frumos…dar acel vis a ajuns s m raneask…nu my pot s traiesc asa [love struck] ~
~ [love struck] am qnosqt o zdreantza kruia ii spuneam "PRIETENA" [love struck] ~
~ [love struck] ash vrea s fiu cum o s fiu…asa ca lasatzi`ma s traiesc asa cum stiu…lasatzi`ma s fac sh bune sh rele…ca s stiu macar ca sunt greshelile mele [love struck] ~
~ [love struck] la barbatzi nu l ranestisentimentele…le ranestiorgoliul [love struck] ~
~ [love struck] te-am iubit sh uh m`ai parasit…am plans dp tine sh uh ai ras d mine…pentru ca te-am iubit sh ai sp ca estiprea mare pentru mine,eu tzi-am sp ca iubirea nu are varsta [love struck] ~
~ [love struck] a fost odata ca`n povestia fost ca niciodata din rude mari imparatestio preafrumoasa fta…sh era una l parintzi sh mandra haimanaua avea un cur sh niste craci d te`apuk damblaua [love struck] ~
~ [love struck] e greu s mergi p culmea vietzii cu inima pustie,e greu s suferi in tacere sh nimeni s nu stie [sad] [love struck] ~
~ [love struck] imi kde o lacrima din ochi sh nu stiu c e cu mine…dar un singur lucru insa stiu mi`e tare dor d tine [sad] [love struck] ~
~ [love struck] acum tot c a fost intre noi pare d mult…incerc s`mi amintesc,dar nu pot…uh probabil m`ai uitat,in timp c eu traiesc doar pentru tine [love struck] ~
~ [love struck] maine vei regreta ca azi mi-ai sp "ADIO" sh m vei kuta,crezand ca eu ink t ast…vei kuta disperat sa`mi gasestiiubirea,insa doar cand m vei gasi vei realiza ca ai kutat ceva c a murit de mult…vei plange at cum am plans sh eu,dar va fi prea trz [love struck] ~
~ [love struck] vz uh…nu pot s t uit…fiindk t iubesc prea mult…insa tzie tzi`e ushor…mie insa imi vine s mor [sad] [love struck] ~
~ [love struck] pozele s shterg,dar amintirile raman,ca un fok d artificii kre s transforma in scrum,a ieshiot fum a fost lumina sh qloare,acum e doar o palida sperantza,kre moare a fost un singur suflet acum st 2 trupuri a fost intr-o relatzie,acum sunt doar in grupuri [love struck] ~
~ [love struck] a iubi inseamna a suferi sh cum multzi fug d suferintza putini stiu s iubeasca! [love struck] ~
~ [love struck] stiu ca t uitzi l ea sh t gandestil mine…o atingi p ea,dar m simtzi p mine…tzi`e sete d mine,dar t racorestiq ea…stiu ca m vrei p mine,dar t multzumestiq ea [love struck] ~
~ [love struck] am invatat ca nimeni nu merita lacrimile tale,sh acela kre l merita,sigur nu t va face s plangi [on the phone [love struck] ~
~ [love struck] am invatat ca oamenii l kre tzii cel my mult,iti sunt luatzi prea rpd [sad] [love struck] ~
~ [love struck] am invatat ca daca vrei s ai ceva,trb s luptzi sh s mergi inainte fara s t uitzi inapoi,fara s ceri aprobarea celor din jur [love struck] ~
~ [love struck] simt o adiere in priviri…kldura tha ma`nconjoara…pasii tai gonesc in amintiri…gandul n separa [sad] [love struck] ~
~ [love struck] ash vrea s fiu tot ce`tzi doresti…vreau s fiu tot c iubesti…t vreau p tine…ash vrea s simtzi cat t iubesc…sa`ntzelegi cat imi doresc…s cz in mine [love struck] ~
~ [love struck] am trait un vis plin de culori…un vis trait langa tine…mangaierea tha`mi dadea fiori…traiam s simt iubire [love struck] ~
~ [love struck] nu fi trist ca m`ai pierdut…fi fericit ca m`ai qnosqt…daca vreau,t pot avea…depinde doar d decizia meah![winking] [love struck] ~
~ [love struck] t uitzi l ea sh t gandestil mine…o atingi p ea,dar m simtzi p mine…m vrei p mine,dar t multzumestiq ea…pentru ca p mine nu m poti avea [sak :-p] [love struck] ~

~ ~ [love struck] Plina d idei pentru o ieshire din banal,acel copil cu acel ceva special, buna sau rea,dulce sau amara, raman mereu originala [love struck] ~
[love struck] Nu suport cand m gandesc ca t atinge altcineva…ca iti saruta buzele cum faceam sh io candva… [sad] [love struck] ~
~ [love struck] cand te-am intalnit mi-a fost teama s nu t plak,cand te-am plaqt mi-a fost teama s nu t iubesc,iar ak cand t iubesc mi`e teama s nu t pierd [love struck] ~
~ [love struck] Amintirile raman indiferent dc ar urma…poti s rupi sh pozele l vei lipi`napoi candva [love struck] ~
~ [love struck] Imi va fi dor…imi va fi rece…dar timpul nu va vindeca…ci doar va trece [sad] [love struck] ~
~ [love struck] Visele nu tzi l dau,nu mi l poti lua…s visez e looOOoomea mea [love struck] ~
~ [love struck] Dragutza sh fitzoasa sh l zdrentze l dau clasa…ca tine intr-o zi vad 10 stilu` tau m lasa rece…nu esti primu` kre incearca cu vrajeala s m fac [:p] [love struck] ~
~ [love struck] S iubestie bine,dar s stii p cine…nu sp "iubit" l orice tampit [winking] [love struck] ~
~ [love struck] Cei kre m critica sh m invidiaza vor doar s m schimbe…pentru ca vad in mine ceea c ei nu vor fii niciodata [love struck] ~
~ [love struck] Poate zici ca`s rasfatata sh d tata alinthata,poate sunt sau poate nu…nu m my ai u…m are altu` [sak :-p] [love struck] ~
~ [love struck] Iubirea e un kntec c totzi il knta des,dar nu l totzi are acelashi intzeles [love struck] ~
~ [love struck] Sunt o fata cu tupeu…capricioasa my mereu…cu baietzii my fitzoasa…cand imi sp ca sunt mumoasa m las greu ca asa e bine…dar nu stiu c au cu mine [love struck] ~
~ [love struck] Speriata d viitor sh trista d treqt…nemultzumita d present…sh c`am pierdut ceea ce`am avut… [sick

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Www.lipiciosii.ro - gasesti ce status vrei!:*

Răspuns utilizator avertizat
| MiCuTzZa a răspuns:

E inca miCa` sHi aRe nevOiE de GriJa ta. ZimbEstei, ia-O in brAtZe sHi aRatai ca viata nUi asa de Rea (m. c)

n braTzeLe Lui ma simt iubita. CinD sunt LinGa eL sunt cea mai FeriCita (m. c)

MAaMa. inviDiA diN oriCe parte. dar eU caPuL sUs si` mai deParTe.

Nu Te minte dRaGa,, tU inca-L iuBesTi,, crezi ca Se va intoaRce. hmm. cam te gresHesti.

ZimbetuL ei. iTzi face raU…

Ei, n`au haru sa copieze originalu

te complici ca prosta pn un ratat. cind iti place sa-ti vezi viata linga un barbat adevarat

o sa regrete DraGa. o sa-ti cada la picioare... o sa-ti ceara in genuntzi iertare. doar trebuie sa ai putina rabdare

, MinTzi De coPiL,, - prea moaLe spus... imi zBoaRa mnTziLe in caP. faK cE` Vreu. e VirSta in Care toT imi e PerMis... Dar tu daca esti asa maTur` sTai in caSa si joaca cs

| Gabiitsza a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ Aici sunt cele mai tari sunt de care vrei :P [funDa?:>]