| anca98 a întrebat:

Vreau si euuu nistee status cele mai artisticee care au existat vreodata hai vaa rogggg puppy dog eyes
Ceva cu tigara de genu`: Am tras 4 fumuri dintr`o tsigaraa si am realizat ca sunt intr-un viii ceva de genuuu` decii v-am rugat artisticeeee rauu =p~

Răspuns Câştigător
| Babbe a răspuns:

@Las totul in urma si mai trag un fum, ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum! =p~
* Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat.:-J
* Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!
* Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.
* Nu stiu ce sa zic, se vede calr ca-mi lipsestisi'mi vine sa mor.ca tu nu mai esti
* Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi.
* Cat tin la persoana ta :-x
* Mi-ai intrat adancc in suflett day dreaming!
* LA poarta sufletului meu, multi incearca sa bata; x dar cheia ai luat-o tuu day dreaming si poarta e inchuiata day dreaming!
*@Baii fetita kiss, nu stiu cum sa’tsi zicbatting eyelashes, dar pe langa mine /J tu esti un nimic!

3 răspunsuri:
| Jamais a răspuns:

Caută aici... http://www.status-uri.tk/

| Bya_6465 a răspuns:

~Asa e cand iubesti sick

| Bya_6465 a răspuns:

Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
~"Nu plange dupa un baiat. lasa`l pe el sa planga dupa tine. ca fetele ofera si iarta. da` baietii primesc si uitawinkinglove struck"
~"Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca: "Vai nenorocita draq ce a indraznit sa`mi faca!''Va ranit orgoliu` ma, NU sentimentele!winking"
~Sa th`ierth sau sa th`uit? A2a ma doare, prima n`am pututh
~Taria unui barbat nu consta a avea mai multe femei, Ci in a ramane fidel uneia singure...
~"O vezi cum pleaca cu ochii goi.Tu prea mandru sa o opresti! Crezand ca vine inapoi..."
~"Stiu am sambure de drac /Spun tot ce-mi da prin cap/ Chiar cand ai vrea sa tac
~Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.