| Romanu a întrebat:

Zicetim ca de exemplu daca as vrea sa-mi iau un caine sa fie femela sau mascul. Daca mascul de ce? Daca femela de ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca e mascul e mai agresiv si nu ramane insarcinat dar daca e femela ramane gravida si te trezesti cu catelusii in casa.

3 răspunsuri:
| Thegxgeorge a răspuns:

Pai iti spun eu femela cand e in calduri sta acasa asa masculul vine el la femela

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai,eu as zice sa iti iei un mascul.intradevar,unii devin sau sunt agresivi,dar e mai sigur decat o femela,deoarece daca ramane gestanta, vorba lui iceman, te trezesti cu puii in casa.

| xXxRaduxXx a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa ai acel caine si ce rasa. Daca iti iei vreo rasa din acea asiatica(sau caine de buzunar): pechinez,chow-chow, chiuaua, etc nu conteaza ce sunt ca oricum sunt caini idioti.
De obicei masculii sunt mai agresivi dar femelele sunt mai usor de dresat. Eu in prezent am un ciobanesc-scotian(Lesie) femela. Faza cu imi iau MASCUL CA NU VREAU PUI E O TAMPENIE ca doar nu vine un caine strain la tine in casa sau in curte si sare pe cateaua ta. Daca vrei lasi cateaua sa faca pui (aducand TU un mascul la ea) sau daca nu o sterilizezi (nu e obligatoriu dar e mai bine daca pentru caine daca tot nu vrei sa faca pui) si gata.