| xRaduC a întrebat:

Am nevoie de card bancar la facultate pentru a plati caminul. La ce banca imi recomandati sa merg si de ce?

5 răspunsuri:
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Iti recomand Banca Transilvania sau BRD. Au optiuni multiple, sunt foarte accesibile si usor de utilizat, iar in cazul Bancii Transilvania, beneficiezi de comision zero. De asemenea, bancile beneficiaza si de aplicatii Android ce-ti permit utilizarea cardului intr-un mod virtual de unde poti plati chiar facturi, poti face transferuri, iti poti incarca cartela etc.

| Adry05 a răspuns:

Eu am la ing și sunt foarte mulțumită, pot scoate de la orice bancă fără comision și multe alte beneficii.

| Yurisa a răspuns:

Vezi intrebarea mea cu privire la card. Pana la urma an ales Banca Transilvania si sunt multumita

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ing sau BT. Mai orice in afara de brd

| MihaelaDart a răspuns:

ING bank.