| Alinaalian1234 a întrebat:

Am 16 ani, sunt fata si as dor sa ma angajez pe vara. Eu m-am gandit la promotiile din magazinele careffour, cora si m-am gandit sa ma angajez la promotiile pentru par cele cu sampoane creme thinking Aveti idee cum pot ajunge sa ma angajez acolo big grin?
FUNDA (urgent)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dulcykaLy a răspuns:

Daca scrii pe google promoter, gasesti o multime de joburi in categoria asta. Acum depinde fiecare firma unde are promotii si la ce.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!