| genesysro a întrebat:

Am o situatie dificila si am nevoie de un sfat. De curand am reusit sa obtin un card de credit de 2500 lei si ai mei suspecteaza ca as avea acel card. Problema este ca acel card m-a ajutat foarte mult si ai mei sunt extrem de exigenti si daca ar afla ar fi in stare sa il inchida si sa ajunga la alte consecinte. Cum as putea face sa nu afle? Extrasele de cont vin exclusiv pe mail si adresa de domiciliu este cea a prietenului meu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai un card de credit inseamna ca ai un loc de munca, caz in care e treaba ta ce favi cu banii munciti de tine.

| darrio2007 a răspuns:

Deci suspecteaza bine ai tai. Nu au cum sa-l inchida, pentru ca este al tau si cotizezi din salariul pe care banuiesc ca il ai.

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?