| nony35 a întrebat:

Buna, as avea si eu un mic depozit de 5000 lei, cum as putea sa ii inmultesc? Locuiesc la oras nu la tara.Va multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Cumperi chestii, apoi le vinzi

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-i la banca, intr-un depozit al termen, ca-ti aduc dobanda.
Din pacate, 5000 lei sunt extrem de putini pentru a fii investiti in ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Titluri de stat. Au cele mai mari dobânzi acum

| sierra1 a răspuns:

Dacă-i depozit, lasă-i acolo, un 6-7% nu strică in plus

| nyoentox2002 a răspuns:

Era bun daca aveai un skill! Cumperi produse și le vinzi, eu as investi în popularitatea adică să mă lansez in muzica

| StefanChriss a răspuns:

In titluri de stat. Începând de marți, 17 octombrie 2023, românii pot investi în titlurile de stat TEZAUR, cu maturitãți de 1 și 3 ani cu dobânzi anuale de 6, 25% și, respectiv, 7, 25%.