| Sașa234 a întrebat:

Cum pot face bani din internet? Raspunsuri concrete si fara mistouri va rog!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum pot face bani. Pe Internet ca și din altă parte, dacă nu calci legea, banii se fac muncind.
Scrii pe Google la căutare - bani pe Internet și o să afli zeci de metode. După ce le vei încerca pe toate până te saturi, o să vezi că nu poți face bani, doar dacă te pricepi să faci ceva. Fără mișto.

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Scrie pe google videoch, si in urmatoarele zile iti apar pe Facebook la recomandate toate companiile din zona ta laughing))))))))) E singura modalitate, daca n-ai vrut sa spui cum fac 3 ron pe luna.
Mai e si varianta cu magazinul on line, dar ai nevoie de un minim de 20 ooo euro

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Bizon95 a răspuns:

Videochat... merge si la baieti
freelancer, trebuie sa stii o meserie cautata pe internet
click-uri pe reclame de gen https://jubmoney.xyz/ in care e munca de chinez cat cuprinde, si ei fac mult mai multi bani pe seama ta
etc.

| Andreeush a răspuns:

Și cum crezi că o să faci bani?