| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

daca vreau sa creez un cont de Paypal si dau numarul unui card care are ceva mai multi bani pe el exista riscuri sau lucrurile se desfasoara exact cum scrie la ei pe site?

4 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Nu, nu exista riscuri. Plus ca daca se intampla ceva acea societate comerciala va fi trasa la raspundere.

| Brotacelul a răspuns:

Eu folosesc Paypal de vreo 2 ani si n-am avut nicio problema cu ei... Mai degraba am avut surprinze din partea bancilor rolling on the floor

| myself405 a răspuns:

Nu exista nici un risc.

| FlorinM28 a răspuns:

Unul dintre cele mai sigure e-walet-uri. Nici un risc