| M1989 a întrebat:

Buna seara... Stie cineva cum se foloseste cardul de la BT pentru plata ratelor?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, cand faci rata, iti spun ei, ori faci debit direct ori platesti cash,
daca nu ai credit, si nici rata, de ce nu mergi la ei? sa ii intrebi pe ei direct, ca sa nu isi mai piarda si altii timpul sa iti raspunda?
mergi frumos faci rata, si ii intrebi.

| M1989 explică:

Salut...am facut a
Creditul...dar rata au spus ca o pot plati cu un card trimis de ei...dar nu au spus si cum se va folosi acel card.