| AlexAlex_2025 a întrebat:

Poti face cumparaturi in Kaufland cu cardul American Express de la EuroLine? Cardul este folosit pentru plata ratelor...dar poti si retrage numerar de pe el.Va rog raspunsuri clare! Mersi

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Nu merge si nici nu recomand sa scoti de pe el ...Eu am patit-o rau aveam sa le dau inapoi initial 50 de milioane am mai scos vreo 30 ca cica aveam descoperire pana la 80 de milioane pe el si acum ma pune sa le dau inapoi 240 de milioane si nu stiu de unde le-au scos. Eu sunt inca in judecata cu ei pentru treaba asta. Adica eu aveam 50 + 30 = 80 sa zicem cu dobanda nu sarea de 130 de milioane! si ei zic ca am sa le dau 240 dupa recalculare etc etc... asa ca nu recomand nici sa platesti cu el nici sa extragi de pe el!